Hakkımızda

ÖZÖN ALÜMİNYUM İNŞ. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. firması yaklaşık 10 yıldan beri alüminyum ve inşaat sektörü içerisinde varlığını sürdürmektedir. Profesyonel yönetim kadrosu nitelikli teknik ekibi ve deneyimli uygulama kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Üretim tesislerimiz Türkiye ve Dünya’da lojistik merkezi kabul edilen Kocaeli İzmit'tedir.

ÖZÖN ALUMİNYUM; alüminyum giydirme cephe, alüminyum doğrama, alüminyum kompozit levha ve tüm mekanik kaplama işlemleri ağır ve hafif çelik işleri camlama ve cam yapıştırma konularında üretim yapmaktadır. Proseslerini ve ekipmanlarını dünya standartlarına uygun hale getirmek için üretim sistemleri ve son teknoloji makine parkuru ile hızlı ve hatasız üretimi ilke haline getirmiştir.


ÖZÖN ALÜMİNYUM müşterilerine Araştırma, Geliştirme, Temsilcilik, Danışmanlık, Mühendislik, Tasarım, Projelendirme, Fiyatlandırma, Tanıtım, Üretim, Uygulama ve Uygulama Sonrası servis gibi hizmetler sunmaktadır.

ÖZÖN ALÜMİNYUM’UN uyguladığı projelerde; strüktürel silikonlu cam cephe sistemleri, klasik giydirme cephe sistemleri, özel dizayn panel cephe sistemleri, pencere sistemleri, kapı sistemleri, sürme pencere/kapı sistemleri, ışıklık sistemleri, kış bahçesi sistemleri, ofis bölme sistemleri, güneş kırıcı sistemleri, balkon ve merdiven korkuluk sistemleri, panjur sistemleri, şehir ve iç mekan mobilya sistemleri, kompozit alüminyum levha kaplama sistemleri, yapısal cam cephe sistemleri kullanılmaktadır. 

Yıllar itibari ile firmamız kapasitesini ve üretimini sürekli katlayarak artırmış ve önemli referans projeleri tamamlamıştır.

 


Bize Ulaşın

Sanayi Mah. Mucize Sok. No:8
İzmit / KOCAELI
+90 262 325 93 85
+90 530 384 33 72 (GSM)
info@ozonaluminyum.com.tr
ozonaluminyum@gmail.com